Update

5. září 2007 v 21:52 | LR
Dlouho jsem na blog nic nenapsal a trochu mě hryže svědomí, že kromě občasného doplnění čtenářského deníku skoro nic smysluplného nenapíšu. Jen tak stručně o tom, co se stalo v období psacího útlumu (od ledna 2007 do září téhož roku). Horkou jehlou jsem dopsal diplomku, složil státnice a mimo jiné taky nastoupil do jedné zajímavé firmy, která působí jako dodavatel telekomunikačních řešeních především pro oblast střední Evropy a východu. Technologické portfolio je hodně široké a tak mi nuda nehrozí :) navíc kolem jsou samí chytří lidé a to je dobrá motivace.
Když už jsem u té motivace - autor mého oblíbeného blogu má třetí certifikát CCIE. Já zatím do certifikace nejdu, protože ji zatím po mně nikdo nechce. S ukončením školy jsem také ukončil navštěvování Cisco kurzů a pokračuji samostudiem - popravdě v tom nevidím skoro žádný rozdíl, jen se ušetří trochu peněz :)

Zrušili mi úložiště na kolejním serveru, takže některé odkazy ze starších příspěvků o diplomce a semestrálce jsou nedostupné. Vadí to někomu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama