Zadání semestrální práce

25. října 2005 v 21:43 | LR |  Semestrálka
(antedatováno do června 2005)
Někdy v květnu jsem se čistě náhodou proklikal na katedrálních stránkách do sekce s diskuzí a tam se někdo ptal, kdy budou otevřena témata semestrálních prací a diplomek. Tohle bylo pro mě také aktuální, protože se mé studium blíží pomalu a jistě ke konci (ještě rok a půl na téhle "prestižní škole", kde výrazná individua nosí prestižky) a tak mám zapsán předmět 32SEM - Semestrální práce na který pak tématicky má navazovat diplomová práce.
Témata semstrálních prací byla vypsána samozřejmě zcela potají, aby se o tom nikdo moc nedozvěděl. Na webu se prostě začal objevovat seznam, který prý byl ještě celé prázdniny pozvolna rozšiřován. Já jsem se ještě o zkouškovém zapsal k Františku Fenclovi na téma Simulace směrovacích protokolů v IP sítích


Kvalifikační práce: 32SEM - Semestrální práce
Název tématu: Simulace směrování v sítích IP
Typ: 32SEM - Semestrální práce
Vedoucí práce: Ing. František Fencl

Zásady pro vypracování:
Vytvořte program simulujíci řizení směrovaní a v IP sítích
podporujících protokoly RIP, EIGRP, OSPF.
Program musi obsahovat grafické rozhraní.
Bližší podrobnosti sdělí vedoucí práce.

Byli jsme dva zájemci o realizaci tohoto tématu, po konzultaci to kolega vzdal :-) Takže mám semestrální práci, ke které mám již teoretické základy (před rokem jsem toto téma teoreticky zpracoval do 20 stránkového dokumentu). Praktické zkušenosti získávám v kurzu CCNA. Sečteno a podtrženo: téma je ideální, práce hodně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama